Przestrzeń i zieleń bez granic

Twój park w oazie zieleni
i karkonoskich lasów

Sprawdź poniżej

Botanic Resort to czarujący, naturalny park tuż przy przepięknym, rozległym karkonoskim lesie. W tym wyjątkowym miejscu powstaną 3 kameralne budynki apartamentowe.
Prezentujemy Państwu nasz najnowszy projekt w Szklarskiej Porębie, który powstaje na pełnej naturalnej zieleni działce, tworząc przestronny teren do odpoczynku.

Botanic Resort to przestrzeń i zieleń bez granic, Twój park w oazie zieleni i karkonoskich lasów.

Działka, na której powstanie inwestycja ma powierzchnię 1 hektara, z czego prawie 7 tys. m2 pozostanie naturalnym parkiem, graniczącym z karkonoskim, świerkowym lasem oraz pięknie szumiącym potokiem Bieleń. W tak wyjątkowym otoczeniu, nieskazitelnej przyrody, tuż przy najatrakcyjniejszych szlakach turystycznych, powstaje wyjątkowy projekt nawiązujący stylem do lokalnej architektury. Naturalne materiały wykończeniowe, drewno, kamień oraz kolory wnętrz odzwierciedlać będą filozofię szczęścia i przyjemnego życia – Hygge.

Głównym atutem Botanic Resort jest położenie: w oazie zieleni i lasów Karkonoszy, tuż obok profesjonalnych terenów rekreacyjnych, takich jak boisko Orlik a zarazem blisko centrum. Z naszej działki rozciąga się widok na Wysoki Kamień, jeden ze szczytów Wysokiego Grzbietu, który leży tuż nad Szklarską Porębą, w Górach Izerskich. Wysoki Kamień jest jednym z najatrakcyjniejszych punktów widokowych; widać z niego nie tylko Karkonosze czy Góry Izerskie, ale w zasięgu wzroku pozostają również Góry Kaczawskie oraz Rudawy Janowickie. Można śmiało powiedzieć, że z najbliższego naszej działce szczytu rozciąga się jedna z najwspanialszych panoram w Sudetach.

Do tego, na miejscu znajduje się prywatne schronisko, przy którym wyrasta najprawdziwsza kamienna wieża. Wycieczka na Wysoki Kamień jest technicznie prosta, niewymagająca i godna polecenia, będzie świetnym pomysłem dla osób chcących nabrać formy przed dalszymi wyprawami lub dla tych z małymi dziećmi, bo z Botanic Resort to naprawdę przyjemny spacer.

Inwestycja leży w Białej Dolinie, która znana jest z tego, że tu najdłużej utrzymuje się zimą śnieg.

Położenie naszej inwestycji gwarantuje możliwość prawdziwego odpoczynku i relaksu. Od wszystkich atrakcji i centrum kurortu dzieli nas zaledwie 10 minut spacerem a doskonała komunikacja umożliwia łatwe dotarcie do głównych dróg dojazdowych oraz dworca.

Apartamenty zaprojektowane przez naszych architektów charakteryzują się doskonałym rozplanowaniem, by mogły służyć właścicielom jako „drugi dom”, jak również pod wynajem. W ofercie znajdą się 1, 2, 3-pokojowe lokale o zróżnicowanych metrażach od 19 m2 do 48 m2, każdy z aneksem kuchennym, wygodnym balkonem lub ogródkiem. Dbając o bezpieczeństwo wypoczywających, teren inwestycji będzie monitorowany.

Botanic Resort oferować będzie jacuzzi wewnętrzne ze strefą mini SPA oraz zewnętrzną strefę relaksu. Wiata grillowa, rowerownia i parking podziemny oraz narciarnia i komórki lokatorskie.

Szklarska Poręba oferuje wiele atrakcji odpoczywającym turystom – Wodospad Kamieńczyka i Szklarki, słynna „Ścieżka pod Reglami”. Górska trasa zaprasza do wizyty w Schronisku Pod Łabskim Szczytem i na Śnieżne Kotły. Dla najmłodszych pobliski Żelazny Tygiel Waloński, Stara Chata Walońska czy Muzeum Ziemi Juna oraz Huta Szkła Julia oferują ciekawe warsztaty.

Start budowy już wiosną!

Atrakcje i udogodnienia na terenie inwestycji

Atuty lokalizacji
Doskonała lokalizacja w popularnym górskim kurorcie
Doskonała lokalizacja w popularnym górskim kurorcie
Inwestycja  z widokiem na góry
Inwestycja z widokiem na góry
Znakomita lokalizacja w zaciszu karkonoskiego lasu
Znakomita lokalizacja w zaciszu karkonoskiego lasu
Tereny rekreacyjne w bliskim sąsiedztwie
Tereny rekreacyjne w bliskim sąsiedztwie
Popularne szlaki turystyczne
Popularne szlaki turystyczne
Atuty inwestycji
Strefa SPA
Strefa SPA
Wewnętrzne jacuzzi
Wewnętrzne jacuzzi
Zielony teren z własnym parkiem
Zielony teren z własnym parkiem
Narciarnia
Narciarnia
Rowerownia
Rowerownia
Pokój zabaw dla najmłodszych i młodzieży
Pokój zabaw dla najmłodszych i młodzieży
Monitorowany teren inwestycji
Monitorowany teren inwestycji
Atuty apartamentów
Funkcjonalne rozkłady
Funkcjonalne rozkłady
Duże okna - pomieszczenia są doskonale doświetlone i bardzo jasne
Duże okna - pomieszczenia są doskonale doświetlone i bardzo jasne
Tarasy / balkony lub ogródki w każdym apartamencie
Tarasy / balkony lub ogródki w każdym apartamencie
Standard inwestycji
Wyjątkowa architektura nawiązująca do stylu zabytkowej Szklarskiej Poręby
Wyjątkowa architektura nawiązująca do stylu zabytkowej Szklarskiej Poręby
Komórki lokatorskie
Komórki lokatorskie
Garaż podziemny
Garaż podziemny

Doskonała lokalizacja

Dlaczego warto inwestować z Sun & Snow

Możesz kupić apartament na własne potrzeby w jednym z najpiękniejszych polskich kurortów, czerpać radość z pobytu i zyskiwać na wzroście wartości swojej nieruchomości albo też powierzyć go nam w zarządzanie i w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie korzystać z niego nawet w wysokim sezonie a przede wszystkim zarabiać na wynajmie.

Kupując apartament z Sun & Snow:

  • możesz zarabiać na wynajmie – wypłaciliśmy właścicielom już 500 mln zł przychodów z tytułu wynajmu apartamentów, którymi zarządzamy; jesteśmy największą firmą zarządzającą wynajmem apartamentów w Polsce
  • uchronisz swój kapitał przed inflacją i zarobisz na wzroście wartości nieruchomości,
  • będziesz czerpać radość z pobytu także w sezonie w swoim lub – w ramach Klubu Właściciela – w dowolnym apartamencie wybranym spośród 2600 apartamentów zlokalizowanych w 60 najpiękniejszych polskich kurortach

 

16 lat doświadczenia


500 000 mln zł wypłaconych dochodów dla właścicieli apartamentów


Zarządzamy 2 600 apartamentów


60  lokalizacji w całej Polsce


1 250 000 000 zł to wartość nieruchomości zarządzanych przez naszą Grupę

 

Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży i zarządzania apartamentami w najatrakcyjniejszych polskich kurortach. Nasze inwestycje budujemy wyłącznie w najlepszych lokalizacjach a każdy projekt przygotowujemy z najwyższą starannością, dbając o przyszłe zyski z wynajmu a także ze wzrostu wartości nieruchomości oferowanych naszym Klientom.

Nasza przewaga rynkowa polega na tym, że jesteśmy nie tylko wyspecjalizowanym deweloperem, ale także jednym z największych operatorów zarządzającym wynajmem apartamentów. Wiemy więc doskonale, gdzie i jak budować, by nasze inwestycje zyskiwały na wartości, były atrakcyjne dla turystów a także mogły być najlepszym, drugim domem dla naszych Klientów.

Oferujemy elastyczne zasady współpracy. Nasi Klienci nie muszą podpisywać żadnej, wiążącej na wiele lat, umowy na wynajem.

Wyznajemy zasadę:

„Twój apartament, Twoje zasady –
możesz korzystać ze swojego apartamentu, kiedy chcesz i ile chcesz, a jednocześnie czerpać zyski z wynajmu. Możesz urządzić swój apartament jak chcesz – nie masz obowiązku, ale możesz skorzystać z naszej oferty urządzenia apartamentu pod klucz – możesz także sprzedać swój apartament, kiedy chcesz.”

Buduj z nami majątek swojej rodziny – mamy najlepszy adres dla Twojego kapitału.

Buduj z nami majątek swojej rodziny

Stwórz oazę - swój drugi dom w polskim kurorcie
Zarabiaj na wzroście wartości inwestycji i na wynajmie apartamentów

Kontakt – porozmawiaj z naszym doradcą

Investment logo

Zapraszamy do Biura Sprzedaży w Szklarskiej Porębie

ul. Mickiewicza 1

pon – pt, godz.: 09:00 – 18:00

sobota  – umów się na spotkanie

Doradcy Sprzedaży Sun & Snow
Tel.: 538 633 153 
sprzedaz@sunandsnow.pl