Twój drugi dom
w enklawie ciszy i zieleni
Puszczy Piskiej
Apartamenty na Mazurach gotowe do odbioru


Sprawdź dostępne apartamenty
Obiekt otwarty. Kup i wypoczywaj lub zarabiaj na wynajmie >>

Opis inwestycji


Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy to pełna atrakcji inwestycja w samym sercu Puszczy Piskiej, w najpiękniejszej części Mazur, nieopodal Jeziora Nidzkiego, w miejscowości Karwica, gmina Ruciane-Nida. Miejsce to zostało wytypowane przez National Geographic jako jedno z 20 miejsc na świecie, które należy odwiedzić.
Każdy wypad na Mazury do naszej inwestycji wypełniony będzie relaksem wśród zieleni: zewnętrzny basen, zewnętrzna sauna, boisko wielofunkcyjne, wiata grillowe i plac zabaw dla dzieci to dopiero początek atrakcji.
10 minut spacerem przez piękny las znajduje się, atrakcyjna, nowo urządzona i wyposażona plaża. Tutaj swój początek ma bowiem Szlak Wielkich Jezior a pobliska część jeziora Nidzkiego objęta jest tak pożądaną na Mazurach strefą ciszy.
Na miłośników sportów wodnych, czekają na plaży i w pobliskim porcie, liczne atrakcje.
Nieopodal wiedzie też 300 kilometrowa Mazurska Pętla Rowerowa, jedyna w swoim rodzaju, urokliwa trasa rowerowa, prowadząca wokół Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.
Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy to bowiem miejsce, które pozwala uwierzyć, że zdrowie pochodzi z natury, oferuje aktywny i zdrowy wypoczynek przez cały rok. Obiekt otoczony jest lasem i zapewnia, osobom tam przebywającym, wyjątkową bliskość natury. Rejon inwestycji spełnia najbardziej wyszukane potrzeby ludzi pragnących odpoczynku w otoczeniu przyrody, pełnej ciszy, czystego powietrza i prawdziwie mazurskiego klimatu. Takich miejsc pozostało na Mazurach już bardzo niewiele, a Karwica jest jednym z tych ostatnich.

Zobacz film o wnętrzach inwestycji:

Atrakcje na terenie inwestycji

Zewnętrzny basen

Wewnętrzna sauna

Boisko wielofunkcyjne

Wiata grillowa

Plac zabaw dla dzieci

Terapia lasem

Atrakcje w okolicy inwestycji

Atrakcyjna, nowo urządzona i wyposażona plaża

Szlak Wielkich Jezior

Pożądana na Mazurach Strefa ciszy

300 kilometrowa Mazurska Pętla Rowerowa

OBSZAR NATURA 2000

Mazurski Park Krajobrazowy

„Puszcza Piska”, „Ostoja Piska”

Rezerwat przyrody „Jezioro Nidzkie”

Witaj w Klubie Inwestora,

Oferta specjalna dla inwestycji Zapach Lasu – Naturalne SPA

Kup apartament na Mazurach i zarabiaj na wynajmie