Jesteśmy liderem rynku w zakresie sprzedaży, wynajmu i zarządzania apartamentami posiadamy wykwalifikowanych ekspertów oraz wieloletnie doświadczenie zarówno w wynajmie, jak i sprzedaży inwestycji.

Posiadamy ekskluzywną bazę Klientów Sun & Snow - zainteresowanych zarówno inwestowaniem w nieruchomości, jak i tysięcy lojalnych turystów odwiedzających nasze apartamenty. Prowadzimy aktywne działania sprzedażowe i promujemy inwestycje współpracujących z nami deweloperów.

KUPIMY GRUNT

Jesteś właścicielem gruntu?
Szukamy ciekawych działek pod nasze inwestycje.
Skontaktuj się z nami, zaoferujemy korzystne warunki kupna lub współpracy.

Nawiążemy współprace z właścicielami gruntów, którzy chcieliby rozwinąć z nami skrzydła i współpracować przy wspólnej inwestycji. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w optymalnym projektowaniu i planowaniu inwestycji deweloperskich, uzyskiwaniu pozwoleń i załatwianiu wszelkich innych spraw urzędowych. Nasza sieć doświadczonych doradców sprzedaży w całym kraju i wartościowa baza marketingowa pozwolą szybko i sprawnie wypromować inwestycję i znaleźć nabywców na nasze apartamenty. 

Nasza przewaga rynkowa polega też na tym, że jesteśmy nie tylko wyspecjalizowanym deweloperem, ale także jednym z największych operatorów zarządzającym wynajmem apartamentów - dlatego Klienci i nasi Partnerzy Biznesowi tak często decydują się na współpracę właśnie z nami; oferujemy bardzo kompleksowe możliwości współpracy na każdym etapie inwestycji.

SPRZEDAŻ, MARKETING i DORADZTWO

Jesteś deweloperem?
Dla Ciebie także mamy propozycję współpracy.

Posiadamy ugruntowaną wiedzę o potrzebach zarówno przyszłych turystów, jak i właścicieli apartamentów – doradzamy deweloperom, praktycznie na każdym etapie inwestycji.

Nasze biura obsługi Klienta z najlepszymi ekspertami nieruchomości dedykowanymi do sprzedaży projektu znajdują się w całym kraju.

Odpowiadamy za wszelkie procesy od pierwszego spotkania z klientem po wydanie kluczy do lokalu i przeniesienie prawa własności.

Umożliwiamy dotarcie do szerokiego grona Klientów a naszym głównym źródłem są polecenia.

Doradzamy i pomagamy zbadać faktyczne potrzeby inwestorów, dzięki czemu szybciej możemy dopasować nieruchomości z naszego portfela do preferencji naszych Klientów.

Wspieramy procesy sprzedażowe naszych partnerów a także osobiście prowadzimy obsługę Klienta i sprzedaż realizując efektywne kampanie marketingowe oparte o długoletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze narzędzia digital i PR.

Nasze zrealizowane inwestycje

Osada na Górskim Szlaku

Apartamenty

Szklarska Poręba

Zobacz galerię >

Apartamenty

Białka Resorts

Białka Tatrzańska

Zobacz galerię >

Apartamenty

Lipki Park

Zakopane

Zobacz galerię >

Apartamenty

Sun & Snow Residence

Jastrzębia Góra

Zobacz galerię >

Apartamenty

Szklarska Poręba Resort

Szklarska Poręba

Zobacz galerię >

Apartamenty

Kołobrzeg Resort

Kołobrzeg

Zobacz galerię >

Apartamenty

Zapach Lasu

Karwica - Mazury

Zobacz Galerię >