Kup - Wypoczywaj

Wynajmij - Zarabiaj

Sprawdź dostępne apartamenty TUTAJ

Opis inwestycji

Sun&Snow - pobierz folder Pobierz folder The One

Inwestycja „The One” powstaje tuż przy zejściu nr 5 na plażę w Ustroniu Morskim, na działce znajdującej się na samym początku ulicy Ku Morzu, tuż przy nadmorskiej promenadzie, 50 kroków do plaży.

„The One” to nasza topowa inwestycja, która powstaje w absolutnie wyjątkowym miejscu: tuż przy zejściu na piękną plażę w jednym z najbardziej znanych kurortów w zachodniopomorskiej części wybrzeża, w Ustroniu Morskim.

O wyjątkowości prezentowanej inwestycji stanowi nie tylko absolutnie ekskluzywna lokalizacja – tuż przy promenadzie przy piaszczystej plaży, ale także przepiękna, nowoczesna architektura projektu, wysoki standard powierzchni wspólnych i liczne atrakcje na terenie inwestycji: basen wewnętrzny, siłownia, sauna, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne na decku tarasowym w atrium pełnym słońca, przestrzeń z leżakami, letni bar, wypożyczalnia rowerów a na parterze lokale usługowe.

W przestrzeń tego unikalnego projektu wkomponowana będzie też – pozwalająca na chwilę relaksu odpoczynku – zieleń oraz plac zabaw dla najmłodszych.

„The One” zachwycać będzie zarówno dopracowaną architekturą, funkcjonalnymi rozkładami klimatyzowanych apartamentów z pięknymi – także dachowymi – tarasami i balkonami z widokiem na morze, ale także bogatą infrastrukturą na terenie inwestycji. Lokale usługowe, restauracja, wewnętrzny basen, zewnętrzne jacuzzi, słoneczny taras, siłownia, sauna i zieleń pozwalająca na chwilę wytchnienia oraz zewnętrzna przestrzeń zabaw dla najmłodszych wkomponowane będą w przestrzeń tego unikalnego projektu.
Mamy pozwolenie na budowę.

Atrakcje na terenie inwestycji

Basen wewnętrzny
Siłownia
Sauna
Jacuzzi wewnętrzne
i zewnętrzne
Przestrzeń z leżakami
Letni bar
Wypożyczalnia rowerów
zewnętrzna przestrzeń zabaw
dla dzieci
Lokale usługowe
Wysoki standard powierzchni wspólnych
Klimatyzacja w każdym apartamencie

Opis lokalizacji inwestycji i atrakcje w pobliżu

Inwestycja „The One” powstaje tuż przy zejściu nr 5 na plażę w Ustroniu Morskim, na działce znajdującej się na samym początku ulicy Ku Morzu, tuż przy nadmorskiej promenadzie, 50 kroków do plaży.
Wielokrotnie nagradzana „Błękitną flagą” czystość wód w kąpieliskach Ustronia Morskiego, mnogość atrakcji turystycznych takich jak szlaki piesze i rowerowe, bliskość dziewiczych terenów Natura 2000 oraz pola golfowe czy stadniny koni, przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności tej lokalizacji także dla turystów spoza Polski.

Piaszczysta plaża
tuż przy promenadzie

Taras widokowy

Aquapark

Stadniny koni

Loty widokowe

Skansen Chleba

Amfiteatr

Pomniki przyrody Dąb Bolesław i Warcisław

Promenada nadmorska

Ścieżki rowerowe

Poznaj The One– zobacz film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego naszą nadmorską inwestycję Apartamenty The One.

Buduj z nami majątek swojej rodziny

Stwórz oazę - swój drugi dom w polskim kurorcie
Zarabiaj na wzroście wartości inwestycji i na wynajmie apartamentów

Kontakt – porozmawiaj z naszym doradcą

Investment logo

Zapraszamy do kontaktu:

Doradcy Sprzedaży Sun & Snow
Tel: 538 633 153
sprzedaz@sunandsnow.pl