Kup - Wypoczywaj

Wynajmij - Zarabiaj

Sprawdź dostępne apartamenty TUTAJ

Opis inwestycji

Sun&Snow - pobierz folder Pobierz folder The One

„The One” to nasza topowa inwestycja, która powstaje w absolutnie wyjątkowym miejscu: tuż przy zejściu na piękną plażę w jednym z najbardziej znanych kurortów w zachodniopomorskiej części wybrzeża, w Ustroniu Morskim.

O wyjątkowości prezentowanej inwestycji stanowi nie tylko absolutnie ekskluzywna lokalizacja – tuż przy promenadzie przy piaszczystej plaży, ale także przepiękna, nowoczesna architektura projektu, wysoki standard powierzchni wspólnych i liczne atrakcje na terenie inwestycji: basen wewnętrzny, siłownia, sauna, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne na decku tarasowym w atrium pełnym słońca, ścieżka z fontannami, przestrzeń z leżakami, letni bar, wypożyczalnia rowerów a na parterze lokale usługowe.

W przestrzeń tego unikalnego projektu wkomponowana będzie też – pozwalająca na chwilę relaksu odpoczynku – zieleń oraz plac zabaw dla najmłodszych.

„The One” zachwycać będzie zarówno dopracowaną architekturą, funkcjonalnymi rozkładami apartamentów z pięknymi – także dachowymi – tarasami i balkonami z widokiem na morze, ale także bogatą infrastrukturą na terenie inwestycji. Lokale usługowe, restauracja, wewnętrzny basen, zewnętrzne jacuzzi, patio ze ścieżką wodną i słonecznym tarasem, siłownia, sauna i zieleń pozwalająca na chwilę wytchnienia oraz plac zabaw dla najmłodszych wkomponowane będą w przestrzeń tego unikalnego projektu.

Atrakcje na terenie inwestycji

Piaszczysta plaża
tuż przy promenadzie
Basen wewnętrzny
Siłownia
Sauna
Jacuzzi wewnętrzne
i zewnętrzne
Nowy projekt
Ścieżka z fontannami
Przestrzeń z leżakami
Letni bar
Wypożyczalnia rowerów
Plac zabaw
dla najmłodszych
Lokale usługowe

Opis lokalizacji inwestycji i atrakcje w pobliżu

Wielokrotnie nagradzana „Błękitną flagą” czystość wód w kąpieliskach Ustronia Morskiego, mnogość atrakcji turystycznych takich jak szlaki piesze i rowerowe, bliskość dziewiczych terenów Natura 2000 oraz pola golfowe czy stadniny koni, przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności tej lokalizacji także dla turystów spoza Polski.

Taras widokowy

Aquapark

Stadniny koni

Loty widokowe

Skansen Chleba

Amfiteatr

Pomniki przyrody Dąb Bolesław i Warcisław

Buduj z nami majątek swojej rodziny

Stwórz oazę - swój drugi dom w polskim kurorcie
Zarabiaj na wzroście wartości inwestycji i na wynajmie apartamentów

Kontakt – porozmawiaj z naszym doradcą

Investment logo

Opiekun Inwestycji:

Tomasz Zwoliński
Tel: Tel: 532 545 275
tomasz.zwolinski@sunandsnow.pl

Doradcy Sprzedaży Sun & Snow
Tel: 538 633 153
sprzedaz@sunandsnow.pl