Kup - Wypoczywaj,
Wynajmij - Zarabiaj


Zobacz dostępne apartamenty >>

Pobierz folder inwestycji TUTAJ Ikona folderu do pobrania

Opis inwestycji i lokalizacji


„The One” to nasza topowa inwestycja, która powstaje w absolutnie wyjątkowym miejscu: tuż przy plaży w jednym z najbardziej znanych kurortów w zachodniopomorskiej części wybrzeża, w Ustroniu Morskim.

O wyjątkowości prezentowanej inwestycji stanowi nie tylko absolutnie ekskluzywna lokalizacja - tuż przy zejściu na piękną, piaszczystą plażę, ale także przepiękna, nowoczesna architektura projektu oraz wysoki standard powierzchni wspólnych.

Wielokrotnie nagradzana „Błękitną flagą” czystość wód w kąpieliskach Ustronia Morskiego, mnogość atrakcji turystycznych takich jak szlaki piesze i rowerowe, bliskość dziewiczych terenów Natura 200 oraz pola golfowe czy stadniny koni, przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności tej lokalizacji także dla turystów spoza Polski.

„The One” zachwycać będzie zarówno dopracowaną architekturą, funkcjonalnymi rozkładami apartamentów z pięknymi - także dachowymi - tarasami i balkonami, ale także bogatą infrastrukturą na terenie inwestycji. Lokale usługowe, restauracja, wewnętrzny basen, siłownia, sauna i zieleń pozwalająca na chwilę wytchnienia oraz plac zabaw dla najmłodszych wkomponowane będą w przestrzeń tego unikalnego projektu.

Atrakcje na terenie inwestycji

Basen wewnętrzny

Sauna

Siłownia

Przechowanie rowerów
i sprzętu wodnego

Atrakcje w okolicy inwestycji

Obszar Natura 2000

Szlaki rowerowe

Pola Golfowe

Stadniny koni

Oferta specjalna

Poznaj ekskluzywną ofertę specjalną i apartamenty w promocji
dostępne dla Członków Klubu Inwestora -