Apartamenty premium
w ekskluzywnej inwestycji
z widokiem na góry

Sprawdź dostępne apartamenty TUTAJ

Opis inwestycji

Premium Białka SKI to nasza najnowsza, absolutnie wyjątkowa inwestycja z pięknymi apartamentami w standardzie premium. Wyjątkowe położenie na górskim stoku oraz urzekająca architektura w stylu podhalańskim i najwyższy standard wykończenia – to najważniejsze atuty Premium Białka SKI. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie planowanego wyciągu narciarskiego, po stronie Kotelnicy, a jednocześnie blisko centrum pięknego i bardzo popularnego górskiego kurortu, jakim jest Białka Tatrzańska.

Premium Białka SKI połączy funkcjonalność Białka SKI Apartments oraz ekskluzywność wykończenia, wysokiego standardu tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli i Ich gości.

Zadbaliśmy o każdy detal architektury; ozdobne ościeżnice i drzwi apartamentów z elementami folkloru tatrzańskiego nadadzą wyjątkowy charakter każdemu apartamentowi. Części wspólne wykończone będą w standardzie premium z użyciem naturalnych materiałów, tak by podkreślić charakter tej butikowej inwestycji.

Dla wygody właścicieli i gości w każdym apartamencie będzie możliwe zainstalowanie prywatnej sauny.

Zimą, po dniu spędzonym na białym szaleństwie właściciele i goście Premium Białka SKI będą mogli skorzystać z udogodnień, jakie oferuje nasza sąsiednia inwestycja Białka SKI Apartments, w pobliżu znajduje się też mnóstwo  regionalnych karczm, restauracji oraz Termy Bania w centrum narciarskim Kotelnica.

Niedaleko inwestycji Premium Białka SKI znajduje się historyczno-kulturowy szlak rowerowy wokół Tatr, polsko-słowacka pętla rowerowa o długości ponad 280 km, która prowadzi przez najpiękniejsze szlaki i trasy widokowe.

Zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem od naszej inwestycji znajduje się Bukowina Tatrzańska – popularny kurort z wieloma trasami narciarskimi oraz termami. Do Zakopanego natomiast są zaledwie 22 kilometry. W odległości 10 kilometrów znajduje się granica ze Słowacją i Bachledowa Dolina z bardzo atrakcyjną ścieżką w koronach drzew, torem bobslejowym oraz wspaniałymi trasami narciarskimi.

Atuty lokalizacji
Bisko centrum i wszystkich atrakcji kurortu
Bisko centrum i wszystkich atrakcji kurortu
Doskonała lokalizacja na stoku, z bezpośrednim widokiem na góry
Doskonała lokalizacja na stoku, z bezpośrednim widokiem na góry
Polsko-słowacka pętla rowerowa  licząca ponad 280 km
Polsko-słowacka pętla rowerowa  licząca ponad 280 km
Najwyższy standard w okolicy
Możliwość instalacji prywatnej sauny w apartamencie
Możliwość instalacji prywatnej sauny w apartamencie
Funkcjonalne rozkłady pomieszczeń
Funkcjonalne rozkłady pomieszczeń
Regionalna architektura Podhala i naturalne materiały wykończeniowe klasy premium
Regionalna architektura Podhala i naturalne materiały wykończeniowe klasy premium

Mapa

Dlaczego warto inwestować z Sun & Snow

Możesz kupić apartament na własne potrzeby w jednym z najpiękniejszych polskich kurortów, czerpać radość z pobytu i zyskiwać na wzroście wartości swojej nieruchomości albo też powierzyć go nam w zarządzanie i w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie korzystać z niego nawet w wysokim sezonie a przede wszystkim zarabiać na wynajmie.

Kupując apartament z Sun & Snow:

  • możesz zarabiać na wynajmie – wypłaciliśmy właścicielom już 500 mln zł przychodów z tytułu wynajmu apartamentów, którymi zarządzamy; jesteśmy największą firmą zarządzającą wynajmem apartamentów w Polsce
  • uchronisz swój kapitał przed inflacją i zarobisz na wzroście wartości nieruchomości,
  • będziesz czerpać radość z pobytu także w sezonie w swoim lub – w ramach Klubu Właściciela – w dowolnym apartamencie wybranym spośród 2600 apartamentów zlokalizowanych w 60 najpiękniejszych polskich kurortach

 

16 lat doświadczenia


500 000 mln zł wypłaconych dochodów dla właścicieli apartamentów


Zarządzamy 2 600 apartamentów


60  lokalizacji w całej Polsce


1 250 000 000 zł to wartość nieruchomości zarządzanych przez naszą Grupę

 

Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży i zarządzania apartamentami w najatrakcyjniejszych polskich kurortach. Nasze inwestycje budujemy wyłącznie w najlepszych lokalizacjach a każdy projekt przygotowujemy z najwyższą starannością, dbając o przyszłe zyski z wynajmu a także ze wzrostu wartości nieruchomości oferowanych naszym Klientom.

Nasza przewaga rynkowa polega na tym, że jesteśmy nie tylko wyspecjalizowanym deweloperem, ale także jednym z największych operatorów zarządzającym wynajmem apartamentów. Wiemy więc doskonale, gdzie i jak budować, by nasze inwestycje zyskiwały na wartości, były atrakcyjne dla turystów a także mogły być najlepszym, drugim domem dla naszych Klientów.

Oferujemy elastyczne zasady współpracy. Nasi Klienci nie muszą podpisywać żadnej, wiążącej na wiele lat, umowy na wynajem.

Wyznajemy zasadę:

„Twój apartament, Twoje zasady –
możesz korzystać ze swojego apartamentu, kiedy chcesz i ile chcesz, a jednocześnie czerpać zyski z wynajmu. Możesz urządzić swój apartament jak chcesz – nie masz obowiązku, ale możesz skorzystać z naszej oferty urządzenia apartamentu pod klucz – możesz także sprzedać swój apartament, kiedy chcesz.”

Buduj z nami majątek swojej rodziny – mamy najlepszy adres dla Twojego kapitału.

Buduj z nami majątek swojej rodziny

Stwórz oazę - swój drugi dom na Podhalu
Zarabiaj na wzroście wartości inwestycji i na wynajmie apartamentów

Investment logo

Zapraszamy do kontaktu:

Doradcy Sprzedaży Sun & Snow
Tel: 538 633 153
sprzedaz@sunandsnow.pl