Wszystkie apartamenty
sprzedane


Zapytaj doradców o nasze inwestycje w sprzedaży w Szklarskiej Porębie >>

IDEALNA LOKALIZACJA
MAMY POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE


Ostoja Parku Narodowego – to bezpieczna inwestycja. Zarabiaj na wynajmie już w tym roku. Inwestycja powstała w topowej lokalizacji w Szklarskiej Porębie tuż przy najpiękniejszych szlakach turystycznych na malowniczej działce z prywatnym parkiem, który zajmuje obszar 7 tys. m. kw., a jednocześnie niespełna kilometr do centrum kurortu i wszystkich jego atrakcji. Zacisze lasu świerkowego i romantyczny strumień znajdują się tuż za oknami a wizyty saren i zajęcy są tu częstą atrakcją.

ZOBACZ FILM POKAZUJĄCY NASZĄ INWESTYCJĘ.

Ten unikatowy projekt charakteryzuje się doskonałym połączeniem nowoczesności i naturalnych materiałów, jakimi są kamień i drewno, dzięki czemu wpisuje się naturalnie w otaczającą lokalną architekturę podkreślając górski klimat. Wysokiej jakości materiały oraz przemyślane układy apartamentów dadzą poczucie komfortu, tak aby wszyscy mogli poczuć się jak w domu.

Do dyspozycji właścicieli i gości jest 86 apartamentów o metrażach od 24 do 58 m.kw., każdy z aneksem kuchennym i balkonem lub ogródkiem. Dostępne są także strefa relaksu z sauną wewnętrzna oraz zewnętrznym basenem i zewnętrznym jacuzzi, jak również strefa rekreacji: plac zabaw dla dzieci i wiata grillowa. Do dyspozycji właścicieli i gości oddana jest także narciarnia i rowerowania.

To tutaj także swój początek mają najatrakcyjniejsze szlaki turystyczne. 5 minut pieszo dojdziemy do słynnej „Ścieżki pod Reglami”, na której spotkać można biegaczy i rowerzystów. Ze ścieżki prowadzą szlaki do wodospadów Kamieńczyka i Szklarka. Górska trasa zaprasza także na szlak pieszy prowadzący do Schroniska pod Łabskim Szczytem, a dalej na Śnieżne Kotły lub od razu w stronę Szrenicy. Droga do Ski Arena Szrenica zajmie 25 minut pieszo, więc amatorzy białego szaleństwa będą mieli ułatwiony dostęp do jednej z popularniejszych tras zjazdowych w okolicy. Dodatkowo swoimi atrakcjami turystycznymi zapraszają Żelazny Tygiel Waloński, Stara Chata Walońska czy Muzeum Ziemi Juna. Spragnionych wodnych atrakcji zapraszają Termy w Cieplicach, które znajdują się 20 minut drogi samochodem od inwestycji.

Atrakcje na terenie inwestycji

Własny park
7 tys. m. kw.
na terenie inwestycji

Sauna wewnetrzna. Basen i jacuzzi zewnętrzne

Sala zabaw dla dzieci i młodziezy

Pokój zabaw dla dzieci i młodzieży

Narciarnia i rowerownia

Atrakcje w okolicy inwestycji

W pobliżu Karkonoski Park Narodowy

Ski Arena Szrenica
15 min. pieszo

Atrakcyjne turystyczne
szlaki piesze

siezki rowerowe i piesze

Malownicze szlaki rowerowe

Zapytaj o inne inwestycje w Szklarskiej Porębie