Kup - Wypoczywaj,
Wynajmij - Zarabiaj


System płatności 20/80
lub specjalna, limitowana oferta cenowa,
wybierz swoje warunki >>

IDEALNA LOKALIZACJA
ZAKOŃCZENIE BUDOWY JUŻ W TYM ROKU


Ostoja Parku Narodowego - nowa inwestycja Sun & Snow, która powstaje w topowej lokalizacji w Szklarskiej Porębie, na granicy z Karkonoskim Parkiem Narodowym tuż przy najpiękniejszych szlakach turystycznych na malowniczej działce z prywatnym parkiem, który zajmuje obszar 7 tys. m. kw., a jednocześnie niespełna kilometr do centrum kurortu i wszystkich jego atrakcji. Zacisze lasu świerkowego i romantyczny strumień znajdują się tuż za oknami a wizyty saren i zajęcy są tu częstą atrakcją.

ZOBACZ FILM POKAZUJĄCY NASZĄ INWESTYCJĘ.

POBIERZ FOLDER INWESTYCJI TUTAJ Ikona folderu do pobrania

Ten unikatowy projekt charakteryzuje się doskonałym połączeniem nowoczesności i naturalnych materiałów, jakimi są kamień i drewno, dzięki czemu wpisuje się naturalnie w otaczającą lokalną architekturę podkreślając górski klimat. Wysokiej jakości materiały oraz przemyślane układy apartamentów dadzą poczucie komfortu, tak aby wszyscy mogli poczuć się jak w domu.

Do dyspozycji właścicieli i gości oddajemy - już w tym roku - 78 apartamentów o metrażach od 24 do 58 m.kw., każdy z aneksem kuchennym i balkonem lub ogródkiem. Dostępne będą także strefa relaksu z sauną, zewnętrznym basenem, zewnętrznym jacuzzi oraz strefa rekreacji: plac zabaw dla dzieci i dwie wiaty grillowe. Do dyspozycji właścicieli i gości będą także narciarnia i rowerowania.

To tutaj także swój początek mają najatrakcyjniejsze szlaki turystyczne. 5 minut pieszo dojdziemy do słynnej „Ścieżki pod Reglami”, na której spotkać można biegaczy i rowerzystów. Ze ścieżki prowadzą szlaki do wodospadów Kamieńczyka i Szklarka. Górska trasa zaprasza także na szlak pieszy prowadzący do Schroniska pod Łabskim Szczytem, a dalej na Śnieżne Kotły lub od razu w stronę Szrenicy. Droga do Ski Arena Szrenica zajmie 25 minut pieszo, więc amatorzy białego szaleństwa będą mieli ułatwiony dostęp do jednej z popularniejszych tras zjazdowych w okolicy. Dodatkowo swoimi atrakcjami turystycznymi zapraszają Żelazny Tygiel Waloński, Stara Chata Walońska czy Muzeum Ziemi Juna. Spragnionych wodnych atrakcji zapraszają Termy w Cieplicach, które znajdują się 20 minut drogi samochodem od inwestycji.
Mamy pozwolenie na budowę.

Atrakcje na terenie inwestycji

Własny park
7 tys. m. kw.
na terenie inwestycji

Sauna, basen i jacuzzi zewnętrzne

Sala zabaw dla dzieci i młodziezy

Pokój zabaw dla dzieci i młodzieży

Narciarnia i rowerownia

Atrakcje w okolicy inwestycji

Graniczący
z inwestycją Karkonoski Park Narodowy

Ski Arena Szrenica
15 min. pieszo

Atrakcyjne turystyczne
szlaki piesze

siezki rowerowe i piesze

Malownicze szlaki rowerowe

Oferta specjalna

System płatności 20/80 lub specjalna, limitowana oferta cenowa.
Wypełnij formularz i wybierz swoje warunki