Apartamenty The One

Ustronie Morskie

Basen wewnętrzny
Siłownia
Sauna
Jacuzzi wewnętrzne
i zewnętrzne
Ścieżka z fontannami
Przestrzeń z leżakami
Letni bar
Wypożyczalnia rowerów
Plac zabaw dla najmłodszych
Lokale usługowe
Wysoki standard powierzchni wspólnych
Klimatyzacja w każdym apartamencie

Kup – Wypoczywaj
Wynajmuj – Zarabiaj

Chroń swój kapitał przed inflacją

Jesteś zainteresowany?
Wypełnij poniższy formularz, nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

The One – wyjątkowa lokalizacja

Tuż przy zejściu na piękną, piaszczystą plażę w popularnym kurorcie w zachodniopomorskiej części wybrzeża, w Ustroniu Morskim powstaje inwestycja The One.

Nie tylko ekskluzywna lokalizacja – tuż przy promenadzie stanowi o wyjątkowości tej inwestycji. Niewątpliwymi atutami są nowoczesna architektura, wysoki standard i liczne atrakcje na terenie:
basen wewnętrzny, siłownia, sauna, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne na decku tarasowym w atrium pełnym słońca, ścieżka z fontannami, przestrzeń z leżakami, letni bar, wypożyczalnia rowerów, plac zabaw dla najmłodszych a na parterze lokale usługowe.

Funkcjonalne rozkłady z pięknymi tarasami i balkonami pozwolą na komfortowy wypoczynek zarówno właścicieli apartamentów jak i ich gości.

Ustronie Morskie – popularny kurort wypoczynkowy

Wielokrotnie nagradzana „Błękitną flagą” czystość wód w kąpieliskach Ustronia Morskiego, mnogość atrakcji turystycznych takich jak szlaki piesze i rowerowe, bliskość dziewiczych terenów Natura 2000 oraz pola golfowe czy stadniny koni, przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności tej lokalizacji także dla turystów spoza Polski.