Apartamenty The Blue

Mielno

Restauracja
Basen zewnętrzny
i wewnętrzny
Jacuzzi
Sauna
Saunarium dla dzieci
Centrum odnowy biologicznej
Pokój zabaw
Garaż
Windy
Ochrona
Wysoki standard energooszczędności
Klimatyzacja w każdym apartamencie

Kup – Wypoczywaj
Wynajmuj – Zarabiaj

Chroń swój kapitał przed inflacją

Poznaj plany apartamentów oraz ich ceny, byśmy mogli przesłać ofertę wypełnij formularz:

The Blue – nadmorska strefa prestiżu

Elegancki i luksusowy budynek apartamentowy położony jest przy plaży, w najpiękniejszej części Mielna w województwie Zachodniopomorskim.
To właśnie położenie w popularnym kurorcie morskim, w pierwszej linii zabudowy, bliskość morza oraz Jeziora Jamno i wszystkich miejscowych atrakcji połączone z wyjątkową architekturą projektu, stanowią o klasie inwestycji „The Blue”.

Właściciele i goście apartamentów będą mogli rozkoszować się kąpielami słonecznymi nie tylko na plaży, ale i w bardziej intymnej atmosferze, na ekskluzywnym dachowym decku tarasowym, zaprojektowanym specjalnie z myślą o komforcie wypoczywających w tej luksusowej inwestycji.
Piękno zachodzącego słońca towarzyszyć będzie właścicielom i turystom korzystającym z przestronnych tarasów przynależnych do apartamentów na górnych kondygnacjach budynku „The Blue”.
Rozwinięta strefa relaksu wodnego i SPA z basenem zewnętrznym i wewnętrznym, z jacuzzi, sauną i specjalnym saunarium dla dzieci zapewnią atrakcyjny wypoczynek całej rodzinie. Restauracja, przestrzeń odnowy biologicznej, pokój zabaw oraz strefa rekreacji na terenach zielonych z miejscem na udany piknik będzie dopełnieniem doskonałego urlopu.

Dodatkowym atutem naszej inwestycji jest jej wysoki standard energooszczędności i wykorzystanie rozwiązań „zielonej energii”. Na terenie dostępne będą także ładowarki do samochodów elektrycznych.

Mielno – nadmorski kurort wypoczynkowy

Mielno to bardzo popularny kurort nadmorski. Głównym jego atutem jest jego położenie: bliskość zarówno morza jak i Jeziora Jamno. Woda w okresie letnim osiąga temperaturę nawet 20 stopni, a szeroka plaża sprzyja wypoczynkowi.
The Blue zlokalizowane jest w najatrakcyjniejszej części Mielna, tuż przy plaży i morskiej promenadzie w otoczeniu licznych restauracji i w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowego „Dune Beach Resort”.

Miejscowość wypoczynkowa ze zrewitalizowaną Promenadą Przyjaźni oraz atrakcyjnym deptakiem oferuje turystom wiele imprez kulturalnych i wydarzeń muzycznych. Pobliskie Gąski zachęcają do odwiedzin latarni morskiej, a Sarbinowo do spaceru po przepięknej promenadzie nad morzem. W Dobrzycy znajdują się piękne ogrody botaniczne Hortulus, gdzie oczy nacieszyć moga fani pieknej flory, a odważnym Hortulus rzuca wyzwanie w postaci największego w Polsce zielonego labiryntu. Niezaprzeczalną atrakcją Mielna jest pobliskie jest Jezioro Jamno z promenadą spacerową i atrakcjami wodnymi.
Okalające inwestycję lasy sosnowe, nadmorska roślinność i mikroklimat zagwarantują wspaniałe warunki do odpoczynku.