Zapach Lasu

Karwica – gmina Ruciane Nida

Zewnętrzny basen
podgrzewany
Siłownia plenerowa
Boisko siatkówki
plażowej
Wiaty grillowe
Plac zabaw
dla dzieci
Wypożyczalnia SUP
Wypożyczalnia
rowerów elektrycznych
Cafe bar z kącikiem
polskich kraftów
Leczenie lasem
Plac atrakcji
food truck
Sezonowy grill bar
Turnusy fizjoterapii
Nowo urządzona
plaża
300 km Mazurska
Pętla Rowerowa
Szlak Wielkich Jezior
Strefa ciszy
obszar Natura 2000

Kup – Wypoczywaj
Wynajmuj – Zarabiaj 8% rocznie

Apartamenty gotowe już w tym roku
Zaawansowany etap budowy, to gwarancja cen sprzed podwyżek – skorzystaj

Poznaj plany apartamentów oraz ich ceny, byśmy mogli przesłać ofertę wypełnij formularz:

Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy

Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy to pełna atrakcji inwestycja w najpiękniejszej części Mazur, nieopodal Jeziora Nidzkiego, obok miejscowości Ruciane-Nida.
Każdy wypad na Mazury do naszej inwestycji wypełniony będzie zabawą i relaksem: zewnętrzny, podgrzewany basen, plenerowa siłownia, boisko do siatkówki plażowej, wiaty grillowe i plac zabaw dla dzieci to dopiero początek atrakcji, a dla miłośników sportów wodnych, oprócz atrakcji czekających na plaży i w pobliskim porcie, mamy na terenie inwestycji wypożyczalnię SUP.

Na naszym terenie zaplanowane jest uruchomienie wypożyczalni rowerów tradycyjnych i elektrycznych – nieopodal bowiem wiedzie 300 kilometrowa Mazurska Pętla Rowerowa, jedyna w swoim rodzaju, urokliwa trasa rowerowa, prowadząca wokół Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.
Nie zapomnieliśmy także o wieczorach pełnych smaku i rozkoszy podniebienia: cafe bar z kącikiem konesera najlepszych polskich kraftów, plac atrakcji food truck i sezonowy grill bar. A poza sezonem na gości czekają profesjonalne turnusy fizjoterapii – dzięki szerokiemu zapleczu i programowi DBC obiekt będzie przynosił zyski z wynajmu przez cały rok.