Ostoja Parku Narodowego

Szklarska Poręba

Sauna, basen
i jacuzzi zewnętrzne
Narciarnia
i rowerownia
Pokój zabaw dla dzieci
i młodzieży
Własny park
7 tys. m kw.
Karkonoski Park
Narodowy
SKI Arena Szrenica
Szlaki piesze
Szlaki rowerowe

Kup – Wypoczywaj
Wynajmuj – Zarabiaj

Apartamenty gotowe już w tym roku
Zaawansowany etap budowy, to gwarancja cen sprzed podwyżek – skorzystaj

Poznaj plany apartamentów oraz ich ceny, byśmy mogli przesłać ofertę wypełnij formularz:

Ostoja Parku Narodowego

Ostoja Parku Narodowego powstaje w topowej lokalizacji w Szklarskiej Porębie: na granicy z Karkonoskim Parkiem Narodowym tuż przy najpiękniejszych szlakach turystycznych na malowniczej działce z prywatnym parkiem, który zajmuje obszar 7 tys. m. kw., a jednocześnie niespełna kilometr do centrum kurortu i wszystkich jego atrakcji. Zacisze lasu świerkowego i romantyczny strumień znajdują się tuż za oknami a wizyty saren i zajęcy są tu częstą atrakcją.

Do dyspozycji właścicieli i gości oddajemy – już w tym roku apartamenty z aneksem kuchennym i balkonem lub ogródkiem. Dostępne będą także strefa relaksu z sauną, zewnętrznym basenem, zewnętrznym jacuzzi oraz strefa rekreacji: plac zabaw dla dzieci i dwie wiaty grillowe. Do dyspozycji właścicieli i gości będą także narciarnia i rowerowania.

Wyjątkowe położenie inwestycji na granicy z Karkonoskim Parkiem Narodowym

To właśnie tu swój początek mają najatrakcyjniejsze szlaki turystyczne. 5 minut pieszo dojdziemy do słynnej „Ścieżki pod Reglami”, na której spotkać można biegaczy i rowerzystów. Ze ścieżki prowadzą szlaki do wodospadów Kamieńczyka i Szklarka. Górska trasa zaprasza także na szlak pieszy prowadzący do Schroniska pod Łabskim Szczytem, a dalej na Śnieżne Kotły lub od razu w stronę Szrenicy. Droga do Ski Arena Szrenica zajmie 25 minut pieszo, więc amatorzy białego szaleństwa będą mieli ułatwiony dostęp do jednej z popularniejszych tras zjazdowych w okolicy. Dodatkowo swoimi atrakcjami turystycznymi zapraszają Żelazny Tygiel Waloński, Stara Chata Walońska czy Muzeum Ziemi Juna. Spragnionych wodnych atrakcji zapraszają Termy w Cieplicach, które znajdują się 20 minut drogi samochodem od inwestycji.


Poznaj także naszą inwestycję w Białce Tatrzańskiej

Białka SKI Apartments – gotowe do odbioru już w tym roku. Topowa lokalizacja apartamentów – tuż na tatrzańskim stoku z bezpośrednim widokiem na góry, to doskonała inwestycja zarówno w rodzinny wypoczynek jak i bezpieczna lokata kapitału.

Podaruj swojej rodzinie wypoczynek i bezpieczeństwo
Chroń swój majątek przed inflacją

Kup i wypoczywaj lub zarabiaj na wynajmie apartamentów