Kup - Wypoczywaj,
Wynajmij - Zarabiaj


II etap już w sprzedaży >>

Opis inwestycji i lokalizacji


Zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, zwanej drugą stolicą Tatr - II etap inwestycji Białka SKI Apartments już w sprzedaży!
ZOBACZ FILM POKAZUJĄCY NASZĄ INWESTYCJĘ

Nasze kameralne apartamenty powstają w doskonałej lokalizacji, powyżej pierwszego etapu, na stoku, z bezpośrednim widokiem na góry. Białka SKI Apartments to inwestycja, której głównym atutem jest piękna architektura Podhala oraz właśnie położenie: na stoku, bezpośrednio przy planowanym wyciągu narciarskim po stronie Kotelnicy, zarazem w bliskiej odległości do centrum tego pięknego kurortu. Z okien apartamentów rozciągać się będzie bezpośredni widok na góry a także pobliskie Termy Bania.
Komfortowe apartamenty inwestycyjne mieścić się będą w 3 willach w stylu regionalnej architektury Podhala a ich wnętrza będą kwintesencją tego, co w Tatrach najpiękniejsze. Nowoczesna interpretacja góralskiego stylu, współczesny design zabarwiony nutą niepowtarzalnego folkloru zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Zimą, po dniu spędzonym na białym szaleństwie lub pieszych wycieczkach szlakami turystycznymi, które są tu atrakcją przez cały rok, relaksu i rozrywki dostarczą znajdujące się w zasięgu wzroku regionalne karczmy i restauracje oraz Termy i Saunarium Bania. Kompleks term oferuje mnóstwo wodnych atrakcji dla dzieci i a także strefę ciszy oraz relaksu dla dorosłych. Niedaleko naszej inwestycji wiedzie też historyczno-kulturowy szlak rowerowy wokół Tatr, polsko-słowacka pętla rowerowa, która liczy ponad 280km i wiedzie przez najpiękniejsze krajobrazy z unikatowymi walorami widokowymi. Do Bukowiny Tatrzańskiej dojedziemy w kilkanaście minut, zaś do Zakopanego są zaledwie 22 kilometry. Jeszcze bliżej, bo w odległości 10 kilometrów jest już granica ze Słowacją i Bachledowa Dolina z bardzo atrakcyjną ścieżką w koronach drzew, torem bobslejowym oraz wspaniałymi trasami narciarskimi.
Mamy pozwolenie na budowę.

Atrakcje w okolicy inwestycji

Wyciąg narciarski "Zebra"

Inwestycja na stoku,
kilka minut spacerem do wyciągu

Stacja narciarska Kaniówka i Kotelnica

Termy i Saunarium Bania

Atrakcje w okolicy inwestycji

Rezerwat przyrody

Karczmy z lokalnym jedzeniem i kawiarnie

Wapienne skałki i jaskinie

Liczne zabytki

Oferta specjalna

Poznaj ekskluzywną ofertę specjalną i apartamenty w promocji
dostępne dla Członków Klubu Inwestora -