Kup - Wypoczywaj,
Wynajmij - Zarabiaj


Zobacz dostępne apartamenty >>

Opis inwestycji i lokalizacji


Białka SKI Apartments to komfortowe apartamenty w przepięknym, polskim kurorcie, zaprojektowane w klimacie regionalnej architektury Podhala. W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka, a także wygodna przestrzeń do odpoczynku. Wielu inwestorów coraz częściej decyduje się na zakup głównie na potrzeby własnej rodziny.

Białka Tatrzańska to druga stolica Tatr, niezwykle popularne miejsce całorocznego wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i fanów białego szaleństwa czy fantastycznych wycieczek pieszych i rowerowych. Niepowtarzalny góralski klimat, karczmy tętniące życiem, a także miejsca oferujące wiele atrakcji dla całej rodziny.

Białka SKI Apartments to inwestycja, której głównym atutem jest położenie: na stoku, w odległości zaledwie kilku minut spacerem od wyciągu narciarskiego. Po dniu spędzonym na białym szaleństwie zimą lub pieszych wycieczkach szlakami turystycznymi wiosną i latem, relaksu i rozrywki dostarczą atrakcje znajdujących się w zasięgu wzroku - Termy i Saunarium Bania. Kompleks term oferuje mnóstwo wodnych atrakcji dla dzieci i a także strefę ciszy oraz relaksu dla dorosłych. Niedaleko naszej inwestycji wiedzie historyczno-kulturowy szlak rowerowy wokół Tatr, polsko-słowacka pętla rowerowa, która liczy ponad 280km i wiedzie przez najpiękniejsze krajobrazy z unikatowymi walorami widokowymi. Do Bukowiny Tatrzańskiej dojedziemy w kilkanaście minut, zaś do Zakopanego są zaledwie 22 kilometry. Jeszcze bliżej, bo w odległości 10 kilometrów jest już granica ze Słowacją i Bachledowa Dolina z bardzo atrakcyjną ścieżką w koronach drzew, torem bobslejowym oraz wspaniałymi trasami narciarskimi. Warto tu też zwiedzić przepiękne Jaskinie Bielańskie, będące narodowym Pomnikiem Przyrody Słowacji.

Atrakcje w okolicy inwestycji

Wyciąg narciarski "Zebra"

Inwestycja na stoku,
kilka minut spacerem do wyciągu

Stacja narciarska Kaniówka i Kotelnica

Termy i Saunarium Bania

Atrakcje w okolicy inwestycji

Rezerwat przyrody

Karczmy z lokalnym jedzeniem i kawiarnie

Wapienne skałki i jaskinie

Liczne zabytki

Oferta specjalna

Poznaj ekskluzywną ofertę specjalną i apartamenty w promocji
dostępne dla Członków Klubu Inwestora -