Kup - Wypoczywaj,
Wynajmij - Zarabiaj


Zobacz dostępne apartamenty >>

Opis inwestycji i lokalizacji


Inwestycja Belle View to nowe apartamenty zlokalizowane w samym centrum Szklarskiej Poręby, wypoczynkowego kurortu cieszącego się bardzo dużym powodzeniem wśród turystów. Malowniczo położona miejscowość na styku dwóch pasm górskich: Karkonoszy i Gór Izerskich oferuje odwiedzającym szereg atrakcji zarówno zimową jak i letnią porą.

Bliskość tras pieszych, rowerowych oraz narciarskich to niewątpliwy atut tej inwestycji, a uroku dodaje im piękno pobliskiej natury. Miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać z pobliskiej Szrenica SKI Arena, a entuzjaści rowerowych wycieczek zarówno rodzinnych jak i wyczynowych znajdą tutaj 70 km tras o zróżnicowanej trudności. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozrywek i atrakcji turystycznych apartamenty Belle View stanowią doskonała lokatę kapitału jak również pozwalają na całoroczny wypoczynek całych rodzin.

Belle View zaprojektowane zostało z dbałością o każdy detal. Połączenie nowoczesnej architektury i tradycyjnych elementów takich jak spadziste dachy, naturalne drewno, nadaje inwestycji niepowtarzalnego charakteru. Do dyspozycji właścicieli i gości oddajemy 117 apartamentów z aneksami kuchennymi o metrażach od 23 do 90 m.kw. z balkonami, ogródkami lub tarasami. Dla wygody na terenie inwestycji znajdować się będzie narciarnia i rowerowania, a po aktywnym wypoczynku odpocząć będzie można w strefie SPA – saunach suchych, jacuzzi. Natomiast dla dzieci zaplanowaliśmy specjalny Play Room.

Atrakcje na terenie inwestycji

Jacuzzi

Sauna sucha

Narciarnia

Apartamenty Puck

Play Room dla dzieci

Atrakcje w okolicy inwestycji

Szrenica SKI Arena

Trasy narciarskie

Trasy rowerowe i piesze

Przyrodnicze atrakcje turystyczne

Oferta specjalna

Poznaj ekskluzywną ofertę specjalną i apartamenty w promocji
dostępne dla Członków Klubu Inwestora -